Hakkımızda

1998 yılında kurulan, merkezi İstanbul Sancaktepe'de olan firmamız,kendi fabrika tesislerinde gerçekleştirdiği üretimin, her aşamasını kalite kontrol sürecini işleterek yapmaktadır. 

Deneyimli yönetimi, teknik kadrosu ve ileri teknolojiye sahip makine parkuru ile yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine hizmet veren firmamız, kalite anlayışını koşulsuz müşteri memnuniyeti olarak belirlemiştir. Sistemini müşteri beklentilerini dikkatle analiz ederek oluşturan ve avrupa standartlarına uygun ürün sunma hedefiyle imalatını gerçekleştiren firmamız, her türlü kuyu şartları ve  kuyu ölçüleri için uygun çözümler üreterek müşterilerine hizmet etmektedir. Firmamız sahip olduğu TS EN ISO 9001, TSEK, Marka Tescil ve Endüstriyel Tasarım Belgelerine ilave olarak 2010 yılında yarı otomatik kat kapıları ve tam otomatik kat kapıları için “Yangına Dayanım Sertifikası (E120)” almış ve bu alanda sektörde öncü firmalardan birisi olmuştur.

Firmamız yetersiz ölçülü kuyular için sistem çözümleri üretmiş ve Yeterlift Asansöre özel yapılmış bu sistemleri belgelendirerek YETERLİFT Kapı ve Kabin, FİTLİFT Trac, FİTLİFT Hydra, MRLLİFT, NESTLİFT ve MONOLİFT markalarıyla müşterilerinin hizmetine sunmuştur.  

YETERLİFT ASANSÖR müşterilerinden aldığı destek ve yüksek kapasiteli üretimiyle, güven esaslı bir anlayış ekseninde müşteri ihtiyaçlarını karşılamaya devam edecektir.

Genel Müdür
İlhan YETER